FAQ

Jeżeli masz jakieś pytania lub nie jesteś czegoś pewien odnośnie metod jakimi pracujemy oraz czego się spodziewać korzystając z naszych usług to ta sekcja może rozwiać twoje wątpliwości. Z chęcią też odpowiemy na bardziej szczegółowe pytania. Zachęcamy do kontaktu. 

Trening personalny

01

Co to jest trening personalny?

Jest to 1-godzinny trening dopasowany do możliwości i celów ćwiczącego. Możliwe jest prowadzenie treningu dla kilku osób, np. pary czy innych członków rodziny.

02

Czego mogę się spodziewać podczas konsultacji treningowej?

Podczas konsultacji treningowej omówimy Twoje oczekiwania, cele treningowe, ewentualne zagrożenia jakich możemy się spodziewać ze strony istniejących schorzeń i kontuzji.

03

Nigdy nie ćwiczyłem z trenerem, ani na siłowni, czy to trening dla mnie?

To przede wszystkim dla Ciebie! Trening jest indywidualnie układany pod możliwości danej osoby, zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym. To najlepszy sposób, aby nauczyć się prawidłowego wykonywania ćwiczeń i osiągnąć swoje cele treningowe pod czujnym okiem trenera.

Konsultacja dietetyczna

04

Czego mogę się spodziewać podczas konsultacji dietetycznej?

Dokładnego wywiadu dotyczącego Twojego stanu zdrowia, trybu życia, preferencji żywieniowych, umiejętności kulinarnych, oczekiwań i celów dietetycznych. 

Pamiętaj, że konsultacja nie zastąpi wizyty lekarskiej. Jeśli masz niezdiagnozowane problemy zdrowotne, w pierwszej kolejności skontaktuj się z odpowiednim lekarzem specjalistą.

05

Czym jest analiza składu ciała?

Jest to pomiar przeprowadzany przy pomocy analizatora składu ciała. Urządzenie to służy do pomiaru masy ciała i procentowej zawartości tkanki tłuszczowej w ustroju. Wykorzystuje technikę BIA (Bioelectrical Impedance Analysis), która ocenia skład ciała wysyłając słaby, bezpieczny prąd przez tkanki. Skład ciała zostaje obliczony po wprowadzeniu danych: wzrostu, płci i wieku oraz po zmierzeniu oporu elektrycznego ciała.

06

Jak wygląda jadłospis?

Jest to zestaw posiłków na ustaloną liczbę dni wraz z przepisami oraz listą zakupów, potrzebną do przygotowania tych posiłków.

07

Co uwzględnia indywidualny jadłospis?

  • stan zdrowia – choroby przewlekłe, dolegliwości układu pokarmowego, alergie, nietolerancje
  • cel sylwetkowy i/lub zdrowotny
  • możliwości czasowe przygotowania posiłków
  • preferencje żywieniowe, czyli produkty lubiane oraz nielubiane
  • umiejętności kulinarne
  • możliwości finansowe

Jak wygląda współpraca?

08

Współpraca w dobie koronawirusa.

Współpraca dietetyczna obecnie odbywa się online. Konsultacje przeprowadzane są przez rozmowy telefoniczne/wideorozmowy. Jadłospis przesyłany jest w formie PDF mailowo lub na platformie pacjent.dietetykpro.pl, zależnie od preferencji.

Treningi mogą odbywać się online, jak i w uzgodnionej lokalizacji na terenie Trójmiasta. Ze względów bezpieczeństwa preferowane są treningi na świeżym powietrzu na ogólnodostępnych placykach do ćwiczeń. W uzasadnionych przypadkach spotkania mogą mieć miejsce w innym dogodnym miejscu dla obu stron, np. w domu klienta lub w klubie sportowym, z którym współpracuje trener.

Trener dba o przestrzeganie wszelkich zasad bezpieczeństwa. Prowadzi trening w maseczce, a przyrządy są zdezynfekowane.
Współpraca zawsze rozpoczyna się od 3 treningów wstępnych, w czasie których oceniana jest Twoja siła, gibkość, wytrzymałość i koordynacja. Dopiero wtedy możemy przejść do właściwych treningów, uwzględniających Twoje cele.

09

Jak się z nami skontaktować?

Mailowo pod adresem info@nieckozdrowiej.pl lub telefonicznie pod nr tel. 503 780 689. Odpowiadamy też na naszych profilach społecznościowych. 

10

Jakie są formy płatności?

Gotówka lub przelew na konto. W chwili obecnej nie oferujemy jeszcze możliwości opłaty kartami płatniczymi. 

Skontaktuj się z nami:

+48 503 780 689
info@nieckozdrowiej.pl

Jesteśmy na: